fbpx
Рівень любові

Документальний фільм “Рівень Любові” (тизер)

Тема появи людини на світ досі табуйована. Тому у тіні залишаються голоси жінок, яких сковує сором та страх після акушерського насилля у лікарнях. Дуже часто, якщо жінці не дають право народити в тій позі, обстановці і за той час, який їй в індивідуальному порядку потрібно, то пологи перетворюються на конвеєр, де за жінку вирішують лікарі. Окситоцин – гормон любові і турботи, який диригує процесом пологів. Коли його не вистачає в тілі, жінкам колять штучний гормон, щоб пологи відбулися.

Героїні фільму хочуть довести зворотнє. Пологи – це чуттєве переживання жінки, завдяки якому вона реалізує свій потенціал. Це формує самооцінку жінки на все життя.

Героїням доводиться пройти крізь стіну стереотипів, в першу чергу своїх, а потім і громадських, щоб донести свою думку. Їм протистоять нерозуміння з боку людей при владі, страх свідків і відсутність інформованості. Чи можливо змінити це замкнене коло? 

Режисерка Тетяна Дородніцина

Очікувана дата прем’єри – 2022 рік


Проект “Рівень любові”

Тема появи людини на світ досі табуйована. Тому у тіні залишаються голоси жінок, яких сковує сором та страх після акушерського насилля у лікарнях.

Читати далі

Залишити коментар