fbpx
Рівень любові

Рівень любові

“Рівень любові” – просвітницьке документальне кіно про репродуктивні права жінок.  

Хронометраж: 70 хвилин.
Режисерка – Тетяна Дородніцина.
Продюсерка – Оксана Іванців.
Авторки сценарію – Тетяна Дородніцина, Оксана Іванців.

Чому ця тема важлива?

Тема появи людини на світ табуйована. Тому у тіні залишаються голоси жінок, яких сковує сором та страх після акушерського насилля у лікарнях.

Не всі народжують, проте кожен з нас був народженим. Цей досвід доведено впливає на все подальше життя як матері, так і дитини. На жаль, в Україні цей досвід не завжди є позитивним, оскільки велика частина наших лікарень досі практикує радянське репресивне ставлення, де жінка розглядається швидше як об’єкт медичних маніпуляцій, а не є повноправною учасницею процесу.

Дуже часто, якщо жінці не дають право народити в комфортній для неї обстановці та її власному темпі, то пологи перетворюються на конвеєр, де за жінку вирішують лікарі. Пандемія позбавила багатьох жінок партнерської підтримки в процесі пологів. Окситоцин – гормон любові і турботи, який диригує процесом пологів. Коли його не вистачає в тілі, жінкам колять штучний гормон, щоб пологи відбулися. 

Героїні фільму хочуть довести зворотнє. Пологи – це чуттєве переживання жінки, завдяки якому вона реалізує свій потенціал. Це формує її самооцінку на все життя.

Що ми робимо для досягнення мети

Три наші героїні, сміливі та харизматичні жінки, об’єднались в організацію «Природні права України» та захищають право жінок народити гідно. Спостерігаючи за роботою кожної з героїнь, ми побачимо як формується нова пологова культура в Україні, з якими викликами стикаються жінки, та зможемо порівняти досвід народження в Україні з досвідом у Швеції.

Героїням доводиться пройти крізь стіну стереотипів, в першу чергу своїх, а потім і громадських, щоб донести свою думку. Їм протистоять нерозуміння з боку людей при владі, страх свідків і відсутність інформованості. Чи можливо змінити це замкнене коло? 

Фільм – для широкої аудиторії. Особливо стрічка буде актуальною для людей, які цікавляться правозахисною темою, реформою медичної системи, медпрацівникам, студентам та викладачам медичних університетів, чиновникам сфері охорони здоров’я, а також людям, які мають дітей чи готуються стати батьками.

“Рівень любові” транслюватиметься на телебаченні та на різноманітних фестивалях документального кіно.

Поточний статус проекту: триває робота. Прем’єра запланована на 2023 рік.


Рівень любові (тизер)

Тема появи людини на світ досі табуйована. Тому у тіні залишаються голоси жінок, яких сковує сором та страх після акушерського насилля у лікарнях.”

Читати далі

Залишити коментар