fbpx

Шукаємо історії жінок, які пережили сексуальне насилля в окупації. Чому?

Привіт!

Ми режисерки документального кіно, хочемо разом з тобою пройти шлях зміцнення й розповісти твою історію у документальному фільмі, щоб надихнути та підтримати інших жінок на шляху до відновлення. У відео ми детальніше розповідаємо про нас та нашу мотивацію.

Чому ваша історія?

Ми знаємо, що ви можете подумати, що ваша історія нічим не особлива і навряд чи з неї можна зробити фільм про успішне зцілення. Але ми хочемо вас попросити дати шанс нам і вашій історії. Ми впевнені, що кожного дня ви робите важливі кроки, щоб жити своїм життям, яке у вас намагались забрати. Ваша історія допоможе іншим жінкам, зі схожим досвідом. 


Як це відбуватиметься?

Зараз ми шукаємо героїнь у декількох країнах, які пережили подібний досвід у війнах ХХ століття, зокрема героїню у Боснії та героїню у Німеччині.


Що далі?

Ми познайомимося з вами, протягом першого тижня будемо спілкуватися, знайомитися із вашим життям, роботою, улюбленими заняттями. У момент, коли ви відчуєте, що довіряєте нам, ми увімкнемо звукозапис. Коли відчуєте, що готові, ми увімкнемо камеру. Надалі ми будемо тримати з вами контакт, та зустрічатися кожні 3-4 тижні протягом одного року. Зустрічі можуть бути у вас вдома, там, де ви працюєте, або там, куди ви хочете поїхати. 


Коли буде завершений фільм та хто його побачить?

Ми хочемо завершити фільм через два роки. Ми залучаємо команду фахівців, які дбають про захист жінок та борються за притягнення злочинців до відповідальності. Разом із ними ми докладемо зусиль, щоб фільм побачили якомога більше жінок, які його потребують. 


Безпека і згода?

Усі зйомки ми будемо узгоджувати з вами й зніматимемо тільки те, на що ви погодитеся. Ми не будемо показувати ваше обличчя чи розкривати ваші дані. 


Ми хочемо наголосити: ми знімаємо фільм не про те, що з вами сталося. Ми знімаємо фільм про ваш шлях опісля. Ми не хочемо роз‘ятрювати ваші рани чи змушувати проживати у спогадах знову те, що сталося. Зовсім ні! Ми будемо говорити про ваше теперішнє та майбутнє. 


Якщо вас зацікавило наше запрошення, будь ласка, заповніть форму реєстрації, і ми з вами сконтактуємо.